| Christiana03 a întrebat:

Am nevoie de nişte filme bune, interesante.Vă rog mult!

Răspuns Câştigător
| JeffRider93 a răspuns:

Hey.Uite filme horror, comedie, dragoste etc. care chiar sunt reusite dupa mine (apropo, o sa bag si un serial, care da spre film. Sper sa nu te superi):
•The Ring
•X-men
•The Wolverine
•Oameni mari si fara minte
•Sunt un mic ticalos 2
•Seria Cars
•Seria Toy Story (stiu ca sunt ca desenele, dar mie mi-au placut happy )
•The Grudge
•90210
•Avatar
•Ultimul mohican (sau cum s-o scrie)
•Mortal Kombat
•Silent Hill:Revelation
•Nemo
•Ultimul asasin sau ninja...nu mai stiu cum era
•Hitman
•Tomb Raider
•Regele scorpion
•Avatar
•Stapanul inelelor
•Mama
•This is the end
•Home alone (all movies)

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cloud Atlas
The Purge
Now You See Me
Source Code
Exam
The Perks Of Being A Wallflower
The Hunger Games
Upside Down
Beautiful Creatures
Never Let Me Go

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu niste filme vazute prin prisma mea ca fiind foarte bune, dar nu stiu daca-ti plac. Bunul, raul si uratul, Alien, Aliens, Salvati Soldatul Ryan, Platoon, seria Jackass, Air force one, Pulp fiction, Inglourious Basterds.

| En3Rgi a răspuns:

Da JeffEmoBoy bun ctrl+c ctrl+v.
Uite horror:The grudge 1, 2, 3
Insidious
Actiune:gi Joe 2013
Comedie:Scary movie 1, 2, 3
A haunted house
Aventura si Actiune:
Lord of The rings 1, 2, 3
Sper sa iti placa.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna Cristina!

Chronicle 2012, 21 Again, 17 again, House of Wax, Man of Steel, Iron Man, Wolfwerine. Cam astea.

Numai bine!

| Christiana03 explică:

Eu daca am intrebat inseamna ca am nevoie, nu? Poate pe Google nu gasesti filme atit de interesante,

| xDaaNyy a răspuns:

Dc nu te apuci de un serial? iti pot sugera cateva care nu o sa te dezamageasca :
1.Game of thrones cel mai cel big grin
2. Spartacus
3.Prison break
4.The walking dead
daca nu te poti uita la un film cum ar fi comedia That's my boy, Parker, Underworld atentie ca are mai multe episoade, the avengers ....sau uitate la f&f 6 ca tot a aparut cu subtitrare big grin Sper ca te-am ajutat!

| Sweetlollypop212 a răspuns:

Oblivion,viata lui pi, sezonul vrajitoarelor,

| Ðewtza_ÐeywtzZa_2000 a răspuns:

DRAG me to helll e de groaza vizionare placuta