| lolista a întrebat:

Trec clasa a 8-a si as vrea sa citesc niște cărți care sa ma ajute si la examen, dar sa fie si interesante.Va rogg!

1 răspuns:
| GeneralR15 a răspuns:

Mult succes la examen, stai linistita nu o sa fie greu! In legatura cu lectura suplimentara, iti pot recomanda niste carti pe care le-am citit si eu...sunt clasa a 9-a. Unele le-am citit anul trecut, altele putin mai demult.
Actiune: Regula Celor 2 Minute
Aventura si Mister: Miracol In Anzi, Misterioasa Societate Benedict, Sapte Ani in Tibet, Contele De Monte Cristo.
Istorie/Atciune:Ultimul Templier&Cavalerii Templieri
+Floarea Soarelui si ea e interesanta. Sper ca te-am ajutat!