| ஐفيDeeaفيஐ a întrebat:

Am niste intrebari pentru cei care va uitati pe National TV la Suflete pereche: De ce s-a schimbat filmul? De ce Archana are mai multi frati, de ce nu mai sta cu Manav? Stiti nu prea am mai urmarit filmul ca nu am avut timp si in aceasta seara can am deschis televizorul totul era schimbat...Imi puteti raspunde va rog la intrebari?

Răspuns Câştigător
| LEAlex a răspuns:

Nu,Archana este cu Manav, dar sunt bătrâni si locuiesc in Canada, cea pe care ai văzut-o este fiica lui Sachin. Purvi s-a despartit de Arjund, deoarece el a avut o fata cu Ovi, Archana si Manav nu au mai păstrat legatura cu Ovi si o sustin pe Purvi. Sper ca te-ai mai lămurit cum stau lucrurile.

| Annasandra a răspuns (pentru LEAlex):

Dar Ovi unde este?

| ஐفيDeeaفيஐ explică (pentru LEAlex):

Si fiica lui Sachin este angajata lui Arjun?

| Annasandra a răspuns (pentru LEAlex):

Si eu doream sa stiu asta, dar ce s-a intamplat cu Sachin si Ovi si fiica ei? big grin

| ஐفيDeeaفيஐ explică (pentru LEAlex):

Toti fratii "Archanei" sunt copii lui Sachin?

5 răspunsuri:
| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

De fapt pe Archana o cheama Ankita si ea este fiica lui Soham, iar Sachin s-a casatorit cu o alta fata si nu are niciun copil, si Gauri a murit laughing