| SuciuFlo a întrebat:

am o intrebare: a aparut filmul THE HOBBIT? am inteles ca va aparea anul acesta si s-ar putea sa fie o trilogie...este regizat tot de peter jackson si are legatura cu THE LORD OF THE RING...ce se intampla in the hobbit este povestea inainte de seria cu the lord numa ca acum sa filmat si vreau neaparat sa-l vad

Răspuns Câştigător
| Megaquest a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0903624/releaseinfo .....Intra aici si vezi.....filmul nu a aparut

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Premiera în România era parcă pe 13-14 Decembrie anul ăsta happy
Baftă`!

| ????v???? a răspuns:

Inca nu a aparut...

| SuciuFlo explică:

Bun...mersi pentru ajutor