| Callipso a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care urmaresc emisiunea nora pentru mama 5. Ce s-a intamplat cu doamna Gabriela.De ce nu mai prezinta ea si prezinta tipa aia?

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Isi doreste foarte mult un copil si din cate stiu vrea sa se retraga de la a prezenta emisiunea.

| dafna a răspuns:

Scria pe net ca si-ar dori sa aiba un copil si pentru asta lasa cariera pe locul 2, poate asta sa fie motivul.

| Catalina99_2358 a răspuns:

Eu stiu ca a racit...(scuze daca am gresit fiindca nu stiu sigur)