| andreigeorge922 a întrebat:

Bună am o problema sunt pasionat de pokemon și am 11 ani, azi am făcut un desen cu un pokemon și i lam arătat mamei ea a zis ca nu mai am 2 ani sa desenez pokemoni. Eu mam simțit prost așa îmi zice mereu când îi arat ceva în legătură cu ăsta. Ce sa fac sa nu îmi mai spună așa trimiteți răspunsul prin email va rog ajutatima ca nu știu ce sa fac și mă simt prost și jignit când îmi spune așa,

Răspuns Câştigător
| julyah a răspuns:

Hei fiecare avem o pasiune pentru ceva și dacă nu place tuturora lucrul de care ești tu pasionat nu poți face nimic. pur și simplu nu-i mai arata mamei tale desenele tale ci arata-le unui prieten care te-ar aprecia, dacă vrei sa fi apreciat... dacă nu bucura-te doar tu de ele și de pasiunea ta. nu trebuie sa te simți jignit, ești liber să-ți placă orice