| itsMeAgain a întrebat:

Am o vazut o secventa dintr-un film dar nu mai stiu cum il cheama. Filmul a iesit acum cativa ani si e cam weird, singurul lucru pe care-mi l amintesc e ca era despre un copil cu fata ciudata, animata, cu fata foarte lunga si urechile mari, fara par si el manca paste in cada de la baie laughing))))) suna foarte ciudat, dar am incercat sa fiu cat de detaliata pot. Il stie cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Gummo (1997)
http://www.youtube.com/watch?v=0V5tPbznW3I

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Îmi sună a "Strania poveste a lui Benjamin Button", care s-a născut bătrân și a murit tânăr. ^_^