| Ge4n1n4 a întrebat:

A aparut si partea a IV-a la filmul "Twilight"?

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Încă nu a apărut. Apare în noiembrie 2011 prima parte, mai exact pe 18.
Sper că te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| LionelJosh a răspuns:

Nu a aparut premiera in Romania e pe 18.11. 2011.

| AndreiGabi a răspuns:

Nu inca.Se numeste twilight breaking dawn si o sa fie difuzat in doua parti.Prima parte o sa apara pe data de 18 Noiembrie 2011, dar pe internet probabil ceva mai tarziu(19-20).

http://www.cinemarx.ro/......22224.html

| LaadyH a răspuns:

Nutongue
Se numeste breaking dawn si este imparitit in 2 parti.
Prima parte apare in noiembrie 2011.

| tabittha a răspuns:

Filmarile s-au terminat si urmeaza sa apara in noiembrie in cinematografe. Urmareste pe cinemagia. Eu de acolo iau informatii si vizioneaza trailer-ul.

| Innuka a răspuns:

Buna! Nu a aparut inca.Vor fi 2 parti:prima parte apare in 18.11. 2011 iar a doua in 2012 inca nu se stie cand >
Sper ca te-am ajutathappy

| Annalina99 a răspuns:

Buna! Nu a aparat inca.Prima parte va aparea in cinema pe 18 noiembrie 2011, iar partea doua in 2012

| Madaa12345 a răspuns:

Nu, o sa apara in decembrie. pe 11 parcathinking

| M3hay a răspuns:

Sall inca nu a aparut o sa apara in 18 noiembrie jumatate si in 2012 restul din cate stiu da e super misto filmulwinking