| Maria1802 a întrebat:

TPU! Am o intrebare despre filmul Twilight... A aparut (ca si film) partea a 5-a, Midnight Sun? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| eviltwinnn a răspuns:

Nu va aparea partea a 5-a.

"Midnight Sun, carte care ar trebui sa fie narata din punctul de vedere al lui Edward si sa rezume viziunea acestuia asupra intregii actiunii din Twilight Saga. Din pacate, draft-ul Midnight Sun i-a fost furat lui Stephenie Meyer si acesta a fost publicat pe internet, motiv pentru care scriitoare a refuzat, suparata fiind, sa mai scrie continuarea"

Citeste aici mai mult: http://www.koolhunt.ro/......ntismului/