| anonim_4396 a întrebat:

cum se numea filmul acela horror in care niste "copii" dau o petecere si joaca un joc la telefon de suna la numere necunoscute si au un anumit timp sa convinga persoanele cu care vorbesc ca e adevarat ce zic ei... poate stiti voi si ma puteti ajuta, tot ce mai stiu e ca numele filmului era ceva cu niste cifre "57" sau nu mai stiu, va rog sa ma ajutati si pe mine.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre 7eventy 5ive (2007). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=PcAJGwfokvA
Numai bine!

| cristinusa a răspuns (pentru Diabolique):

Multumesc mult

2 răspunsuri:
| baubau11 a răspuns:

Il stiu.Se numeste:Seventy-five.e cu un om care ucide oameni cu un topor.era sa ma piș pe mine de spaima! Succes!