| renata30 a întrebat:

Pentru cei care se uita sau au urmarit Riverdale, Jughead moare? Daca nu, va rog explicati-mi si mie despre ce e vorba. Care e treaba cu moartea lui?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaa197272 a răspuns:

Raspunsul este nu, Jughead nu moare. Este doar o înscenare a morții lui pentru a-i dezvălui pe cei de la scoala Stonewall, după ce aceștia chiar au încercat să îl omoare si sa dea vina pe Betty si prietenii ei. Dar Jughead supraviețuiește, și cum ziceam mai sus își insceneaza moartea pentru ai dezvălui pe cei de la Stonewall.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai să-ți zic un lucru, spoilerele ăstea bagă-le pe gâtul găinilor din curte, nu le băga pe aici, să nu-ți bag eu altceva pe gât!

| Anonim97695333thf a răspuns:

Nu moare. Este o inscenare a mortii lui pentru cei de la scoala Stonewall.