| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat de vizionat The Vampire Diaries si Pretty Little Liars, dar vreau sa ma uit la alt serial! Ce recomandati? (Exclus The Lying Game, Gossip Girl, s.a.) Ceva cu multa actiunea, dar nu multa chiar de tot si mult suspan!

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Prison break.....bine are multa actiune din care poti invata multe(chiar daca este vorba de a scapa dintr-o puscarie) si are mult suspans asa cum vrei tu...iar dragostea este intre biatul din rolul principal(frumusel rauwinking ) cu doctorita puscariei, oricum e foarte interesant dar daca tu cauti ceva extrem de "siropos" cu multa dragoste, floricele etc. mai bine nici nu incerci sa te uiti.dar daca pana la urma iti place, atunci iti doresc vizionare placutahappy

| qMihaaaLuvYou a răspuns (pentru CandyHearts):

Hey... am cautat cu prison break si am 2 rezultate prison break (simplu) si I Escaped: Real Prison Break deci care e bun?

| CandyHearts a răspuns (pentru qMihaaaLuvYou):

Iti place serialul?

| qMihaaaLuvYou a răspuns (pentru CandyHearts):

Foarte frumos!big grin

5 răspunsuri:
| Analleea a răspuns:

Buffy the vampire slayer, The secret circle

| qMihaaaLuvYou a răspuns (pentru Analleea):

Da trebuia sa scriu la exclus buffy si the secret cricle! nu mi-au placut dar mersi mult pentru efort