| decastelica1244 a întrebat:

Buna! Am un card visa si voiam să-mi reactivez abonamentul de Netflix, ii dau conectare, am uitat parola asa ca am incercat sa o resetez, nu mai am adresa acea de e-mail iar prin numar nu ma lasă.Am incercat eu ceva dar nu a mers! Asa ca am dat înregistrare bag datele cardului corect, dar continuare si acolo mă bagă să confirm cardul ceva 3D Secure, enervat,mă pune să bag parola dar nu stiu la ce se refera, pinul nu este, dacă știți voi, asa ca dau să o resetez cu ultimele 6 cifre din CNP.O schimb cu una de la mine( Am încercat de mai multe ori,nu mi-o schimbă) totuși pot trece mai departe să bag nr de telefon îmi dă un cod, îl bag, dau pe finalizare plata, după mă bagă înapoi unde îmi bag datele cardului ca a apraru o problemă la acesta metodă de plataasa mi-a făcut de mai multe ori. tin să menționez că îmi sterge automat CVV.E din cauza ca eu am folosit cardul pentru primul cont? Sa incerc sa-l recuperez pe ala? Sper sa ma ajutați, funda! Noutăți, am reusit să-mi recuperez contul cum s-ar zice dar nu pot trece de acel 3D Secure

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cei de la Netflix au un chat unde poti pune orice intrebare vrei tu si cineva iti va raspunde foarte repede. Deci acolo gasesti rezolvarea

| decastelica1244 explică (pentru Furnicuta000):

Mesajul trebuie trimis în engleză sau română

| Furnicuta000 a răspuns (pentru decastelica1244):

In romana