| Jigarucostin a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am uitat pinul de la cardul bcr si am incercat sa mi-l recuperez cu aplicatia george, insa atunci cand dau sa semnez ori cu amprenta sau cu parola imi scrie ca " ah, a aparut o eroare. Asigura-te ca ai introdus numele de utilizator sau alias " doar ca eu nu am introdus nimic deoarece imi introduce automat de la george datele, a patit cineva asa?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la banca si nu te mai chinui! Se poate si prin telefon: https://bit.ly/3jUgMzS

| darrio2007 a răspuns:

Te-ar ajuta mai mult daca ai merge la banca respectiva si le-ai explica situatia. Nu te mai chinui degeaba.

| Dobrinx a răspuns:

Incearca si tu sa dai pe reset george. Dar in orice caz, daca ti-ai uitat pin-ul nu il vei primi cu aplicatia

Il poti solicita decat, iar ei ti-l vor trimite prin posta.

| mi25 a răspuns (pentru Dobrinx):

Depinde de banca. Eu am primit pinul pentru noul card prin SMS.

Răspuns utilizator avertizat