| Swanda a întrebat:

Buna happy
Am un episod preferat din Casa Foster dar habar n`am cum se numeste.

In episod e vba. ca Bloo ramane singur acasa, iar ceilalti pleaca la piscina, si el sta acasa se uita la tv si vede prognoza meteo si am impresia ca el zice : `` e cald in Topicaaa `` & ``Sunt un topicanez fierbinte`` etc. Imi puteti spune nr/numele episodului, va rog? Fundita :*
scuze categoria

2 răspunsuri:
| Swanda explică:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
aici e doar segventa din ep ala dar e in engleza...cine stie liku` pentru romana :) va rog

| Ungranu_Ion_Raducan_Mihaita_1990 a răspuns:

Sut suparat ca nu mai maduc la scala