| Ciuri a întrebat:

Am un scurt metraj facut de un prieten de-al meu si as vrea sa il promovez. Stiti vreun site unde epot promova un scurt metraj? Va avea si partea a 2a si tot! E super tare si e pacat sa nu fie apreciat! Uitati-va si voi: http://www.youtube.com/watch?v=4DzJTtWGtp8&feature=plcp.
Astept raspunsuri. Fundita!

1 răspuns:
| TweetyRebeLa a răspuns:

E dragut. Daca l-ai pus pe youtube e bine totusi.Incearca sa-i dai share pe facebook.Fa-ti un blog sau roaga pe cineva care are sa-l posteze acolo. Cu cat il vad mai multi, cu atat mai bine. Nu stiu pe ce site ai putea incerca infara de astea doua. straight face