| Fery_Fekete_1993 a întrebat:

Buna am vazut acu 10 ani un film si nu mai stiu cum se numeste ......cica se facea ca era un barbat in jur de 30 si la inceputul filmului il tot cheama o fata la un party si se duce cand ajunge acolo (ma rog il duce aia ) ce sa vezi era plin de vampiri...o adresa pe undeva in afara orasului in fine si ajunge al meu sa se pupe cu aia si bum se trezeste dimineata pe podea intro casa parasita cu nailoane pe geamuri si cu 2 semne pe gat, merge acasa tin minte isi ia masina si o bere si cand incearca sa bea berea o bea apoi vomita vede ca se simte tot mai rau si merge acasa isi pune folie de staniol pe geamuri si atata mai tin minte ca se mai arata fata de vreo 2 ori zice ca ea l-a muscat si se transforma si in timpul conversatiei fata ii arata puterile si omoara un politist si il obliga pe ala sa bea ceva de gen la sfarsit il duce fata la sefu la vampiri si ala se bate cu el ( o chestie mare verde ) asta ii baga mortu in casa ala explodeaza si asta ajunge la sorasa parca si la sfarsit ultima scena e ca se apropie de pat se face wide scren si sare una de sub pat si te sperie aca ma puteti ajuta cu un trailer si numele filmului

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Vampires: Out for Blood (2004)
https://www.youtube.com/watch?v=YBD59rb-Fsg