| Dragosh123_1663 a întrebat:

am vazut acum cateva luni in urma un film frumoshappy. nu mai stiu pe ce program si as vrea sa aflu cu mse nuema. scenele din film ar fi urmatoarele...
o tipa blonda e intr-o statie de metrou in stare de ebrietate si mai avea putin si sarea in fata metroului dar un tip o salveaza. tipul se indragosteste de ea. dar ea nu dorea nici o relatie ca tocmai ii murise logodnicul. logodnicul era chair verisorul tipului dinainte...mai stiu ca la un moment dat cei doi decid sa ascunda niste scrisori "de ce nu ar putea fi impreuna". dupa care le-au ascuns sub un copac.si urma ca fix dupa un an sa se intalneasca sa le citeasca...va rog daca stie cineva sa ma ajute.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| emchristina a răspuns:

Filmul se numeste my sassy girllove struck

3 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Http://www.novamov.com/video/q4qoyy5cmwrzv aici gasesti online my sassy girl dar nu este chiar ce cauti desi este dragut!

| koko a răspuns:

My sassy girl, cumva?

| NoChanceForUs a răspuns:

Pare bun filmul. ajutati-l ma careva, vreau sa-l vad si eu!