| Frank51 a întrebat:

am vazut acum cateva zile un trailer de la un film horror, era ceva de 9 oameni, parca erau ţinuţi undeva la subsol, legaţi, nu ştiţi cumva cum se numeşte?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nine Dead cumva?

| Frank51 explică (pentru SuperMagicSmile):

Da SuperMagicSmile mersii...

5 răspunsuri:
| Neluuu a răspuns:

S-ar putea sa fie :Unknown 2006: Filmul e interesant

| Frank51 explică (pentru Neluuu):

Nu e ăsta, în acel film erau exact 9 oameni legaţi, si parca şi numele filmului era ceva de "noua".

| Rareshoo a răspuns:

Presupun ca e "Saw". Cauta si tuwinking. Bafta in continuare!

| Frank51 explică (pentru Rareshoo):

Nu e "SAW", am vazut deja toate părţiile, în filmul ăsta sunt 9 oameni legaţi de stălpi la subsol.