| onlytiff a întrebat:

am vazut acum ceva timp la tv, un film care era cam asa: o familie a plecat in vacanta, dar undeva pe drum s-a stricat masina si au ramas intr-un oras parasit, au petrecut noaptea intr-o casa unde au gasit si o camera video cu niste filmari care i-au speriat, apoi si-au dat seama ca sub orasul ala erau niste pivnite sau ceva de genul.si un animal care omora oameni. Nu mai stiu foarte sigur. dar habar n-am cum se numeste si nu-l gasesc pe nicaieri sad va rog, care stieeeee.

2 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Am vazut si eu filmul si daca imi amintesc bine era cu 2 fete care erau surori. dar ce nu imi amintesc este cum se numeacrying. si l-am vazut online. daca gasesc iti dau site-ulbig grin