| onlytiff a întrebat:

am vazut acum ceva timp la tv, un film care era cam asa: o familie a plecat in vacanta, dar undeva pe drum s-a stricat masina si au ramas intr-un oras parasit, au petrecut noaptea intr-o casa unde au gasit si o camera video cu niste filmari care i-au speriat, apoi si-au dat seama ca sub orasul ala erau niste pivnite sau ceva de genul.si un animal care omora oameni. Nu mai stiu foarte sigur. dar habar n-am cum se numeste si nu-l gasesc pe nicaieri. funda...

7 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

E pe pro tv cautal pe nat scrie ce programe sunt pe pro tv

| Hypathia a răspuns:

Si eu am vazut filmul asta dar zau daca-mi amintesc numele.

| babygirlmeli a răspuns:

Tenebre? big grin

| MeGhosta a răspuns:

Si eu caut acelasi film.:-s
dar nu stiu cum se numeste`x_x.
:-

| MeGhosta a răspuns:

@anna22 ala e alt film care ni la`i dath tu tongue fiindca in acel film niste oameni vroiau sa ii omoare paia 2...si aia doi nu prea erau familie.decat iubiti big grin

| onlytiff explică:

@babygirlissa nuu.era un film cat de cat nou big grin si era un orasel mic... cu multe chestii din lemn daca tin bine minte.
@mata da, ai dreptate.nu prea se potriveste descrieriilaughing.ah.si aia din vacancy erau familie, erau casatoriti si aveau si un copil care murise.

| anna_8174 a răspuns:

Cred se numeste The Vacancy :*