| IrisdoarIris a întrebat:

Bună!
Am văzut acum ceva timp un film cu 3 tineri, un băiat și două fete care pleacă câteva zile în excursie și închiriază un apartament într-un bloc (cred că era bloc) și intrarea în apartament ținea de un lift care s-au blocat și nu mai puteau ieși de acolo, cu zilele mâncarea a început să putrezească, băiatul a violat una din fete după aia au început să se mănânce intre ei neavând resurse și la final scapă doar una din fete(parcă era bruneta) care pe parcursul filmului avea niste "premoniții" dacă pot spune așa.
Caut filmul de aproximativ 1 an jumate și nu dau de el nici cum, va rog daca aveți vreo idee ajutati-ma că înnebunesc încet.
Aștept răspunsuri, mulțumesc și vă pup pe toți.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Blackout (2008)?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Sn4k3):

Si eu zic ca e tot asta

https://youtu.be/f_XEt6IFf0I

Dar nu am inteles daca te-ai referit ca au ramas blocati in lift sau in apartament...

| Furnicuta000 a răspuns:

Alte detalii iti mai amintesti?

| IrisdoarIris explică (pentru Furnicuta000):

Știu sigur că sunt 2 fete și un băiat care închiriază un apartament la ultimul etaj al unui bloc nelocuit într-un oraș nelocuit și rămân blocați acolo și cu zilele rămân fără mâncare si bărbatul înnebunește și o violează pe una din fete și cealaltă îl omoară si parcă îl mănâncă.

Răspuns utilizator avertizat