| elenushaha a întrebat:

tpu.Am nevoie de ajutor.Caut de cea timp numele unui film indian pe care l-am vazut acum ceva timp( 7-8 ani ).Imi amintesc vag ca e vorba despre 2 indragostiti, el e cantaret iar ea avea o sora care murise la nastere (nascuse 2 gemene).Ea era logodita cu cantaretul insa familia o obliga sa se casatoreasca cu sotul surorii moarte.Stiti care e numele?big grin

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dragoste renăscută (Bewafaa), 2005
http://www.cinemagia.ro/filme/bewafaa-dragoste-renascuta-14948/

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai spus tu este comun la peste 70 % din filmele indiene.