| Ovidiu_Andrei_1994 a întrebat:

car si eu un film de groaza in care intr-o masina sunt 2 surori si fac accident in prima faza ne dau impresia ca a supravietuit doar una din surori dar la sfarsitul filmului cele doua se intalnesc intr-un fel piscina si cea mare vroia sa o omoare pe cea mica, care venise acasa la cumnatul ei adica sotul surorii pe care ea o credea moarta dar face niste cercetari si afla ca ar fi vie ascunsa in casa cumantului ei big grin funda

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Beneath" - Între viaţă şi moarte (2007) cu Nora Zehetner și Matthew Settle.
http://www.youtube.com/watch?v=upgnzqoru4U
Numai bine!

| Ovidiu_Andrei_1994 explică (pentru Diabolique):

Multumesc frumos happy cautam filmul de mult love struck l-am vazut la tv si am vrut sa il mai vad... sa il recomand la niste prieteni dar nu il gaseam :* mersi

1 răspuns: