| Panhead a întrebat:

Am vazut anime-ul Blood-C si a fost grozav. La trailer am vazut ca scria 2000 Blood The Last Vampire, 2005 Blood+, 2009 Last Blood si 2011 Blood-C. Care e treaba cu ele? Au acelasi nume, personaje diferite. si totusi? Au vreo legatura? Si unde le pot gasi... daca se poate in romana sau engleza? Repet, anime-ul nu filmul! happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| malina97 a răspuns:

Cele 4 anime-uri se bazeaza doar pe o poveste comuna NU sunt sezoane a unui singur anime.In toate este vorba despre o fata, Saya, care ucide demoni/vampiri. BLOOD-C il poti gasi online subtitrat in ro pe ANIME KAGE, BLOOD + gasesti primele 3 episoade in romana pe anime-ro-sub(in total sunt 50 de episoade si le gasesti aici http://www.animecrazy.net/blood-plus-anime/ ), iar blood the last vampire il gasesti in engleza aici http://www.animecrazy.net/blood-the-last-vampire-movie/ cat depre last blood nu am auzit nimic, sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Ily_Eli_1996 a răspuns:

Da animeul este vag deoarece am vazut blood c 2012 dar este ciudat ca are o continuare si nu stiu care e aceea daca spui ca nu are nici o legatura unu cu altul cum sa inteleg ceva din 12 episoade cand se termina vag va rog sa imi raspundeti astep raspuns caci sunt confuz.