| IrisdoarIris a întrebat:

Am văzut aseară un film - Realitati Alternative-
Prea tare jur.
Era vorba despre viata din prezent și trecut si viitor pentru o femeie gen cu dimensiuni dar fără paranormal, era simplu și foarte complex și sunt curioasa, mai știți filme de genul asta? Cu legea spațiu - timp cred, cu spațiu tridimensional și thriller pe acolo bomba. Va rog help

1 răspuns:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Da l-am vazut si eu este foarte smecher si multi zic ca nu se pricep spaniolii sa faca filme bune il recomand si eu pentru cine nu l-a vazut pana acum, iti recomand un film asemanator dar mult mai complex, sa ai grija sa nu te pierzi in detalii PREDESTINATION se numeste crede-ma este super.
Alte filme gen spatiu-timp la fel de bune...
-The Butterfly Effect
-The Jacket
-Triangle
-Coherence
-Vanilla Sky
Incepe mai intai cu PREDESTINATION
Vizionare Placuta!