| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Am vazut cu ceva ani in urma un film despre o femeie tanara care a avut un accident si a suferit nu stiu ce, si de atunci nu-si putea aminti nimic de dupa ziua accidentului.De exemplu daca cunostea un om, a doua zi nu-si mai amintea decat cele dinainte de accident: ca are un frate(parca) si ca mama ei traieste(desi parca nu era asa). Eh, ma rog, ea cunoaste un tip de care se indragosteste, si el de ea, si arata la finalul filmului ca femeia respectiva s-a trezit intr-o zi si avea in jur numai afise pe care scria"uita-te la caseta" si era un tv si un filmulet cu el si cu fetita lor si ii povestea ca are un copil, ca el e sotul ei etc. si asta se intampla in fiecare zi.Isi aminteste cineva filmul?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| minny87 a răspuns:

"50 first dates " / sau/ "Mereu la prima intalnire"( varianta tradusa a titlului).din 2004 e filmul.e foarte dragut

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se numeste Mereu la prima intalnire.
a fost dat pe acasa tv acum o luna.
http://www.acasatv.ro/productii-tv/mereu-la-prima-intalnire.html

| blonda_6663 a răspuns:

E cu kate winslet...stai sa imi aduc aminte

| blonda_6663 a răspuns:

50 first dates

| blonda_6663 a răspuns:

Nu mai dati stupid la aia cu kate winslet...era drew barrymore, am zis repede si d-aia.

| Adredemesconf explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri! Funda ii apartine lui Minny87 pentru ca el a raspuns primul.