| love13 a întrebat:

Am vazut filmul "i know what you did last summer" si continuarea lui "i still know what you did last summer" si am vazut ca la continuare se termina la fel:apare tipu cu carligu' x-(. Stiti cumva unde pot vedea online partea a3a adica continuarea filmului "i still know what you did last summer "? Nu il gasesc niciunde si nici nu stiu cum se numeste continuarea.Nu are cum sa se termine astfel. Fundabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| LonelyGirl01 a răspuns:

Continuare se numeste "I'll always know what you did last summer". Si eu vreau sa il vad, dar nu il gasesc... oricum am citit pe Wikipedia descrierea si mi-am facut o idee^^.

1 răspuns:
| SweetyBoy17 a răspuns:

I'll always know what you did last summerwinking