| love13 a întrebat:

Am vazut toate cele 3 filme "I know what you did last summer" si la sfarsitul filmului 2 Julie e luata de tipul cu carligu`, iar in al 3 lea film joaca alti actori, iar la sfarsit tipul cu carligu` apare din nou.Va mai fi si un al 4 lea film? ca daca nu e, nu prea are niciun sfarsit. Dau funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Off doamne iubesc filmul ala dar nu stiu care parte am vazut-o dar stiu ca am vazut n-am stiutca sunt mai multe parti. iti povestesc un pi din cel care l-am vazut eu si imi sp si mie ce parte a fost da?
deci filmul a inceput cand cei 4 adolescenti erao intr-un parc de distractii si se dadeau intr-o rpata de aia mare c are se invarte. si unul dintre ei a povestit legenda despre pescarul.
si in noaptea aia a murit intr-un accident cu skateul si a cazut intr-un gfier mare care ia intr-at prin stomac.
sp si mie plzzcare parte e si unde pot gasi si celelante parti iti las si id meu de mess ca sa-mi povestesti pe mess.