| love13 a întrebat:

Am vazut in revista cool girl posters ca a fost poster cu The vampire diaries din 13 ianuarie.Credeti ca o mai gasesc in Resita [21 februarie 2011]? Daca nu cand mai apar reviste cu postere the vampire diaries [mentionati data va rooog] Multumesc mult si funda.batting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Buna!
Eu cred ca o sa o mai gasesti,ieri eu am vazut revista la chiosc!
Apropo superb posterullove struck
nu stiu cand o sa mai puna postere in reviste cu the vampire diares,dar ai putea urmari revistele popcorn,bravo, bravo girl, cool girl poster!
sper ca te-am ajutat!
bye!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la filme cu The Vampire Diaries...eu am 4 episoade