| HappySadness a întrebat:

Am vazut mai demult n film cu o fetita de vreo 11 ani care a mers la o verisoara de a ei (Margaret parca) care era o printesa nu stiu ce si locuia intr-un castel si il placea pe un baiat pe nume Timothy care era servitor si cautau indicii si pana la urma au gasit o gradina secreta si gradinarul era de fapt un iubit de-a lui bunica-sa sau matusa-sa.
Cum se cheama filmul? Va rog! Va dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Bella9538 a răspuns:

Return to the Secret Garden - Intoarcerea in gradina secreta(2000) si a avut si o continuare un an mai tarziu Back to the secret garden-Intoarcere in Gradina Secreta. Sper ca te-am ajutata!