| LoL a întrebat:

Am vazut odata un episod din Csi:NY cu o casa cu capcane.Ma rog era inca un episod care era continuarea.Deci daca stie careva imi poate spune ce episod si din ce sezon este?

2 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Stiu ep era casa unui fost iventator care se razbuna pe nu stiu cine si au scos-o pe una din perete de deasupra patului cauta ep pe www.vplay.r0 funda

| Andreea_Bianca_1997_F7Jz a răspuns:

Cred ca episodul pe care il cauti este episodul 10, sezonul 6. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy