| marett16 a întrebat:

Imi puteti spune va rog, in ce sezon si in care episod din CSI:NY, Justin Bieber este criminalul :O? Chiar as vrea sa o vad si pe asta laughing.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
Justin Bieber ( in film Jason) a jucat in sezonul 11, ep 1 din C.S.I. (C.S.I. Las Vegas, nu C.S.I. N.Y.) si a mai jucat si in ep 15 tot din acelasi sezon cand este omorat de Nik ( criminalistic la C.S.I.)

| yhsay a răspuns:

A jucat in doua episoade aparent, sezonul 11 episoadele 1 si 15.