| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna am vazut un film in care bunelul la niste copii a impartit averia la toti dar la cel mai mic la pus la incercari grele si el a ramas fara masina fara bani fara nimic trebuiea sasi gaseasca cel mai bun prieten care a fost o fetita si am uitat cum se numeste stiu ca atunci cind la ingropat pe bunelul lui el a venit la mormintare cu o masina care face galagie si matinca in filmul acela a jucat si Morgan Freeman

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Într-adevăr, executorul testamentar seamănă pe alocuri cu Morgan Freeman, dar nu este el. Numele actorului e Bill Cobbs, iar filmul se numește „The Ultimate Gift" - Cel mai de preţ dar (2006).
http://www.imdb.com/title/tt0482629/
Numai bine.

3 răspunsuri:
| FărăFiltru a răspuns:

BD la munte si la mare.

| valintinvalic2011 explică (pentru FărăFiltru):

Filmu este mai nou nu asa vechi