| Anonimku a întrebat:

Am vizionat mai demult la disney chanel un film in cre erau dua surori gemene si erau vrajitoare.Una purta la git un colier cu o luna, iar cealalta un colier cu o stea sau ceva de genu.Ele au patruns intr-un castel prin dulapul lor..Va rog sa raspundeti cit mai repede...Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nightmare_2673 a răspuns:

La ce sa raspundem? Filmul se numea Vraji-gemenele (In engleza Twitches). Gasesti pe net toate filmele. Mai mult informatii aici: http://www.cinemagia.ro/filme/twitches-vrajitoarele-17177/

| Anonimku explică (pentru Nightmare_2673):

Multumesc frumos...

1 răspuns: