| Antonia_Roxana_1999 a întrebat:

Am vizionat o data un film de Craciun, era cu un glob care a aparut la usa unei familii, acel glob era magic si ce se intampla in el, se intampla si in oras, in realitate. Catelul familiei simtea ceva si latra de una, atunci s-au intamplat multe altele. Intr-un final, tatal celor doi copii, a fost undeva la munte sa arunce globul, pentru a alunga si raul.
As vrea sa aflu cum se numeste filmul, pentru ca nu imi mai aduc aminte.

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1068284/
Vizionare placuta!

| Antonia_Roxana_1999 explică (pentru Infraverde):

Multumesc!

| Antonia_Roxana_1999 explică (pentru Infraverde):

Nu acesta este filmul. Altul nu mai stii care sa corespunda, poate e acela?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Snowglobe (2007)