| PauPaula a întrebat:

As dori sa incep un serial frumos care are aparute destul de multe episoade care nu a aparut la noi in tara! Dau funda!:*

6 răspunsuri:
| biancaanamariat a răspuns:

The vapires diarises(3 sezoane aparute sezonul 4 din toamna) cercul secret, pretty little liars, supernatural

| TempleOfTheDog a răspuns:

Supernatural(7 sezoane)

| Tadeus21 a răspuns:

The vampire diaries (3 sezoane)
Thelying game (1 sezon)
Pretty Little Liars(3 sezoane)
90210 (4 sezoane)

| AmiraAlina a răspuns:

Supernatural - 7 sezoane
Pretty little liars - 2 sezoane
The vampire diaries - 3 sezoane

| Patrykya777 a răspuns:

Poti sa urmaresti pe site-ul : " vplay " seriale sf. cum ar fi The Vampire Diaries, sau de dragoste cum ar fi Gossip Girl sau Pretty Little Liaries! Sper ca te-am ajutat happy

| iillaaa a răspuns:

The vampires diaries
Pretty little liars
Neveste disperate