| RoxyGaby8 a întrebat:

Buna,as dori sa ma ajutati sa gasesc un film daca puteti,l'am vazut acum cativa ani si numai stiu cum se numeste. E vorba de un grup de prieteni care sunt la o petrecere, 2 dintre ei sunt frati, peste noapte loveste o cometa ceva in genul iar mai toti se fac zombie in afara de grupul asta de prieteni. Tin minte ca filmul se sfarseste cand unul dintre frati impreuna cu o tipa fug spre plaja ca acolo ar fi in siguranta

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Carriers

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Carriers/Purtătorii(2009), cred. Și aici sunt doi frati, iar la final scapă un băiat si o fata, dar parcă unul din ei (băiatul) e deja infectat.
http://www.cinemarx.ro/filme/Carriers-Carriers-221753.html