| MihàiEminèscù a întrebat:

Am vazut vara trecuta un film in care erau un grup de 5 prieteni, si au dat o petrecere cu ocazia revelionului, personajele principale erau un baiat si o fata care erau impreuna si faceau parte din acel grup. Peste drum era o familie de o sotie, sot si o o fetita si un baiatel alaturi de cativa prieteni. Vazand ca ceva e suspisios acel sot se dusese la petrecere ( acolo erau sute de liceeni ), dupa a doua zi barbatul a fost gasit mort, s-a facut ancheta, in cele din urma s-a descoperit ca fiind sub infulenta alcoolului pesonajul acela principal il omorase alaturi de cativa prieteni din grupul lui, printre care si cel care daduse petrecerea!
cum e numea?, era pe HBO!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Ce super pare filmul dupa descrierea ta. sper sa aflii repede ca vreau si eu sa il vad. succes

1 răspuns:
| MihàiEminèscù explică:

Bond of silence - conspiratia tacerii!