| Marilenaoficial1 a întrebat:

Vreau să privesc un film dar nu știu cum se numește.
Țin minte că era ceva de genul: erau 5 frați și aveau puteri magice. Într-un oraș a venit o fată și unul dintre cei 5 frați s-a îndrăgostit de ea. Îmi mai amintesc că ei au sărit de pe o stâncă și au ajuns la o petrecere.
Va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Imi aduc aminte de un film in care erau 4 baieti (dar nu erau frati) apartinand unei fratii de familii cu puteri supranaturale, care intra in conflict cu un tip malefic nou venit, jucat de Sebastian Stan. Tipul cel mai puternic dintre cei 4, se indragosteste de o fata care a venit sa studieze in oras. Filmul se numeste "The Covenant" (2006); incearca-l, poate despre asta vorbeai.

| Marilenaoficial1 explică (pentru wildthing):

Da e acesta mulțumesc mult❤❤
Și erau 4 frați, de mult nu l-am văzut și deaceia nu prea îmi amintesc încă o dată mulțumesc

| wildthing a răspuns (pentru Marilenaoficial1):

Nu ai pentru ce...a fost placerea mea.