| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna, as dori sa stiu si eu, unde as putea viziona,, Harry Potter si copilul blestemat"? Sunt o mare fana, am vizionat si citit toate cartile, numai asta nu.
Multumesc!happy

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Nu ai cum sa îl vezi, apare în 2022 happy
https://youtu.be/1-x9D_b3qt8

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Werrich):

Intelesesem ca a aparut mai de mult sad
Multumesc mult!

| Vasile2003 a răspuns:

Din păcate nu va apărea niciun film, erau niște zvonuri și niște trailere cu scene combinate din celelalte filme și "fantastic beasts", dar s-a confirmat că nu va fi... dacă dorești neapărat poți citi piesa de teatru, o poți cumpăra chiar și de pe eMAG sau de la vreo librărie online...chiar îmi pare rău și mie, ador filmele din seria Harry Potter

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Vasile2003):

Nuuuu, imposibiiiiiiil crying((
Pe bune? Meaaah, chiar am vrut sa vizionez piesa sad

| Vasile2003 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Să sperăm că pe viitor se vor conforma la dorințele audienței și că vor face filmul așteptat de o grămadă de persoane...chiar și trailerul ăla fals de pe YouTube a fost vizionat de 10 milioane de persoane...