| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy As vrea sa imi dati si mie niste filme bune; d. Gen: Bad Teacher sau Legally Blonde

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bad Teacher, film bun?! raised eyebrows

| FreakyFred a răspuns:

Buna happy `. No bine ` Atunci nasol ` Tavaleste-te in chinuri ` Nu ` ca m-ar interesa. ` Da ` asa sa fac conversatie devil. Boon, ` hai trecem la subiect. Esti ` inapoiata. ` Psihic ` Fizic ` nu stiu `

Sper ca ti-am raspuns pe limba ta! thinking

Later edit: Asa mai merge big grin

| katalinuzza a răspuns:

Buna.miae mi-a placut mult filmul big mum 3... sper sati placa...

Buna uite bine fac, raspund la o intrebare pusa de o tampita. tu?

| Daiana_9738 a răspuns:

Buna.uite cateva filme care mi-au placut mie :april fool's day, the jerk theory,the spy next door,Easy A,the hot chick,norbit, the girl next door, the sitter