| Cosmy_Cosmin_1990 a întrebat:

DAU FUNDA :p... Cine stie niste seriale cu varcolaci. vampire sau chestii din astea sf. sau niste seriale muzicale... ( in afara de hereos, supernatural, vampire diares, true blood, teen wolf, doctor who, doctor house, pariu cu viata sau glee ) big grin multeumesc anticipat :p

Răspuns Câştigător
| SuciuFlo a răspuns:

Underworld e mai tare decat orice serial ever...serios
uitate la treilar sunt vreo 2 parti credhappy

5 răspunsuri:
| natearchibald a răspuns:

Sunt 4 parti din Underworld.

Esti baiat, iti recomand True Blood. Alte seriale ce se potrivesc descrierii sunt Buffy The Vampire Slayer, Teen Wolf si The Secret Circle.

Iti recomand si filmele: An American Werewolf in London, An American Werewolf in Paris, Lost Boys, Blade.

| Chrristinee a răspuns:

Victorious
iCarly
well, astea nu contin varcolaci/vampiri etc. dar sunt seriale "muzicale". Sper ca te-am ajutat.

| AyameSte a răspuns:

Incearca buff the vampire slayer si spinoff-ul serialului de mai sus: Angel. sunt superbe amandoua si au ceva sezoane cam 6-7 fiecare
nu te plictisesti. si daca vrei un film iti recomand unul neamt, insa suepr: we are the night.

| MisW a răspuns:

Teen Wolf e cel mai calumea ti-l recomand

| Bogy21 a răspuns:

Este serialul ala bona mea ie un vampir pa disney channel.