| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre finalul serialului True Blood.Cu cine credeti ca ramane Sookie? Eu cred ca va ramane cu Eric intrucat il considera mort deja.Ar fii un final care ar surprinde, zic eu.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu știu cu cine va rămâne, probabil tot cu Bill, dar pe mine m-a surprins cât de slab a fost ep.1 din sez.7 (și cât l-am așteptat).

| EyelessJackLover a răspuns:

Eu inca n.am vazut episodul din sez 7, dar orice a facut eric, cu el sper sa ramana