| SaRRaMea a întrebat:

Eu am citit cartile Vampirii Sudului la care este si serial numit True Blood. Doar ca am citit cartile doar pana la vol 5 numit,, Mort de-a binelea,, tocmai ce am inceput cartea dar as vrea sa stiu in carti pana la sfarsit cu cine ramane Sookie cu Eric sau cu Bill sau cu niciunul? Vreau doar un raspuns scurt si adevarat nu vr sa aflu mai multe. Merci si DAU FUNDA + VOT. Pa happy

Răspuns Câştigător
| Bââzz a răspuns:

Asa am gasit eu Sookie trebuie sa hotarasca de ce parte se afla. Iar alegerea ei poate insemna supravietuire sau catastrofa totala… Te rog fundita big grin