| Static a întrebat:

Cine imi explica si mie detaliat sezonul 3 al serialului True Blood, va primi vot si funditawinking. Nu inteleg dc Bill se hranea cu sangele lui sookie fara a ezita, doar era iubita lui, nu se gandea si la ea? _. am vazut ca bill afla ca Sookie este zana, caci de acea avea puteri, iar Sookie afla ca Bill nu o iubeste cu adevarat, ci a profitat de ea pentru altceva, si ca ea este ca o keie pentru nu mai stiu ce. Si oare Eric o iubeste pe Sookie, sau vrea doar sangele ei? Explicati-mi va rogwinking.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se hrănea cu sângele ei pentru că e un " sânge special". E un film până la urmă îţi dai seama că eroii principali nu au cum să moară. Bill i-a explicat că asta a fost la început o curiozitate, dar după s-a îndrăgostit de ea. Nu ştiu cât o iubeşte, mă refer la eric sau cât de mult e atrasă de ea. Nu cred că-i vrea doar sângele. Baftă!