| Lavy96 a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti spune pe ce site pot vedea ultimul episod din Nini pe Disney Channel(sa vad daca se casatoresc Nini cu Thomas).Rapidd...va rog...ca vrea sa vada cineva foarte urgent.plzzzz.raspundeti-mi repede.Multumesc.Funda.

Răspuns Câştigător
| alex123456 a răspuns:

Nu se poate toti o sa-ti spuna ca n-ai cum sa vezi doar in spaniola ca sa le vezi trebuie ca sa se termine serialul nini si unul singur as spune ca trebuie macar sa astepti pana la sfarsit! mersi ca esti fan nini funda

3 răspunsuri:
| XxELOKxX2013 a răspuns:

Hey deci e miercuri deci astazi apare episodul 135 si deci ultimul episod este 137 deci mai asteapta 2 zile si il vezi ok

| Crystynaanton a răspuns:

Hei buna. nu mai stiu exact pe ce site am vazut episodul dar tzil pot povesti. pana la finalul serialului nini tot nu scapa de nicolasdar in final costumul ajunge la gunoi unde il gaseste Victor care este pe parcurs dat afara din ambasada. iar Nini sh Thomas. ei bine. nu au un final tocmai bun. Nini ragusheshe cu o zi inainte de nunta. si are vocea lui Nicolas iar cand vine momentul sa spuna DA se aude vocea lui Nicolas. si toti se intreaba de unde vine. iar apoi apare Victor cu peruca sh i.o pune pe cap lui Nini. Aceasta incepe sa planga si pleaca suparata in gradina. iar Thomas nici nu mai vrea sa auda de ea. cam in mare parte asta e. sper ca ti-am fost de folos :*