| iulianutzu82 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot vedea filmul thor:the dark world? Stiu apare in curand dar as vrea sa-l vad daca se poate.

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Nu ai cum sa vezi filmul decat atunci cand apare in cinema, cum crezi ca poti sa visionezi un film care nu a fost lansat?, dvd-urile cu filmul apar dupa o perioada de la lansare, este o chestie de marketing!

3 răspunsuri:
| MrCatalin a răspuns:

Buna seara iulianutzu82. Pentru a vizualiza thor intri pe siteul cinemaxx sau cinemagia si il cauti acolo, daca nu il gasesti acolo intri pe www.filmehd.ro. O seara buna in continuare!

| iulianutzu82 explică (pentru MrCatalin):

Degeaba l-am cautat si pe youtube si pe cinemaxx si pe cinemagia etc dar nu l-am gasit.Normal apare prin octombrie anul asta pe cinema dar as fi vrut sa-l vad mai devreme, pacat.

| BSwwatch a răspuns (pentru iulianutzu82):

Nu ai cum sa vezi filmul decat atunci cand apare in cinema, cum crezi ca poti sa visionezi un film care nu a fost lansat?, dvd-urile cu filmul apar dupa o perioada de la lansare, este o chestie de marketing!