| larisa1996 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un serial frumos, cu actiunea. Poate sa fie si cu vampiri varcolaci etc...
Pana acum am vazut: Supernatural, Tvd, Dexter, Prison break, TO, GOT si TO si nu stiu daca mai e altul...

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,TSC,True Blood,From Dusk Till Dawn: The Series, The Gates, Midnight, Texas, mai poți să încerci : Shadowhunters: The Mortal Instruments, Requiem/2018, The Magicians, Damien, Stranger Things, etc.

| Xeanle77 a răspuns:

Cu actiune:Breaking Bad,Taboo,Narcos,Sons of Anarchy,Vikings,Banshee, Peaky Blinders,Daredevil, The punisher
Cu vampiri, varcolaci:Teen Wolf, True Blood, The Secret Circle,