| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, Ce seriale bune imi recomandati? As vrea un top cu explicatie fiecare despre ce e vorba in cateva randuri, pana acum am vazut Chuck, The Walking Dead, The BlackList, Lost, Prison Break, Dexter, Supernatural, Poate asa va dati seama cam ce imi plac, Cel care imi da un raspuns bun primeste funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alemoni a răspuns:

Bună.
Am citit lista ta și am observat ca nu ai văzut Game of thrones. Too bad. E bestial serialul. Nu am cum să ți-l descriu pentru că își pierde tot farmecul. Vreau să zic... nu găsesc cuvintele potrivite acum și „capacitate" mea de a descrie nu o să te convingă laughing Poți sa cauți și o să vezi nota mare pe care o are și numeroasele premii.
P.S. : Și eu am văzut Dexter, Prison Break, Supernatural. big grin

7 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Eu am terminat recent Dexter.Mi-a placut foarte mult.In Dexter personajul principal e Dexter, un tip care lucreaza ca expert in pete de sange la politia din Miami.Tot el e si criminal in serie, insa nu omoara la intamplare, ci doar pe cei care scapa din diferite motive de pedeapsa politiei pentru faptele lor.Ii omoara doar pe cei care merita sa moara si nu pe cei inofensivi.E genial..are multe intorsaturi de situatie si nu stii la ce sa te astepti.Il recomand.

| laura1999 a răspuns:

Mentalist
Un serial care mereu te pune pe ginduri cine poate fi criminalul
Superr bun! Recomand

| raisamarin12345 a răspuns:

Ce zici de teen wolf? E frumos dar episoadele se oresc la sez 4 ep 12 ar trebui sa mai fie dar nu sunt in romana

| alexandra_8523 a răspuns (pentru raisamarin12345):

Bine inteles ca se opresc, pentru ca deocamdata nu mai este acest serial. Au "vacanta" sau pauza ma rog... Din cate stiu apare in iunie 2015

| alexandra_8523 a răspuns (pentru raisamarin12345):

The 100

| Pricopiu_Ana_1986 a răspuns:

Incearca si serialele coreene. Incepe cu Marriage Not Dating si apoi o sa vrei sa te uiti la toate.
Le gasesti HD aici: www.serialecoreene.eu